Om oss

Aventi Group består av selskapene Aventi Technology og Aventi Installation. Vi holder til på Økern i Oslo.

Hvem er vi?

Historien vår startet med Aventi Technology som ble dannet i 1986. Aventi Group ble opprettet i 2014 sammen med Aventi Installation, for å kunne tilby en enda bredere portefølje innen teknologi og installasjon.

Vi ser på oss selv som en innovativ kunnskapsbedrift med mange års erfaring på store, komplekse prosjekter. Eierne er ansatt i selskapet og Aventi Group er produkt- og leverandøruavhengig med kjernekompetanse innen fagfeltet industriell automasjon.


Kontaktpersoner i Aventi

terje_hundere

Terje Hundere

Daglig leder Aventi Intelligent Communication

E-post: terje.hundere@aventi.no
Tlf: (+47) 90599960

roger_herheim

Roger Herheim

Daglig leder Aventi Installation

E-post: roger.herheim@aventi.no
Tlf: (+47) 45260020

vidar_laate

Vidar Låte

Daglig leder Aventi Technology

E-post: vidar.laate@aventi.no
Tlf: (+47) 90139388

Anders_Dahlgren

Anders Dahlgren

Leder Prosjekt

E-post: anders.dahlgren@aventi.no
Tlf: (+47) 91154426

285x198

Christer Skogstrand

Faglig ansvarlig elektro

E-post: christer.skogstrand@aventi.no
Tlf: (+47) 90071729

285x198

Dan Eklund

Leder prosjektgjennomføring

E-post: dan.eklund@aventi.no
Tlf: (+47) 40700101

lasse_olesen

Lasse Olesen

Leder Prosjekt og Service

E-post: lasse.olesen@aventi.no
Tlf: (+47) 92600247

285x198

Admir Bitanga

Teknisk leder

E-post: admir.bitanga@aventi.no
Tlf: (+47) 93471011

mirelle_mehus

Mirelle Mehus

Kontoransvarlig

E-post: mirelle.mehus@aventi.no
Tlf: (+47) 92885999